Založ si blog

Slovensko nebude už nikdy mať takého skvelého prezidenta, akým bola Čaputová. Je mi vás ozaj ľúto!

   Ahojte, Slováci!

Včera mi jeden z vás, ozaj priveľmi múdry človek, to sa hneď pozná, napísal do debaty pod môj článok veru zaujímavé slová, citujem doslovne i s chybami: „Keď máš problém vyventiluj si ju doma, tam máte problémov neúrekom.“

 Souhlasím!

Opravdu tady máme strašně moc problémů, o hodně víc než u vás. Ale přesto jsem si našel volnou chvilku, abych napsal tento svůj dnešní článek, a to hlavně proto, abych potěšil vaše slovanská srdce.

 A svůj článek bych chtěl napsat o prezidentce Čaputové, protože se u vás na Slovensku, ostatně stejně jako v Rusku, budou brzy konat prezidentské volby, jak už možná asi víte, pokud čučíte na TV Slovan.

 Samozřejmě se mnou nemusíte souhlasit, můžete mi oponovat (a já doufám, že mi oponovat budete, neboť jsem, stejně jako vy, pro svobodu slova), ale já, a mluvím teď sám za sebe, jsem přesvědčen, že vy, Slováci, už nikdy nebudete mít tak skvělého prezidenta, jak skvělou prezidentkou byla Čaputová.

Samozřejmě, souhlasím s vámi, že Čaputová je Sorosova loutka, že nese největší vinu na tom, že se na Ukrajině navzájem vraždí dva slovanské národy, protože podpisem obranné smlouvy s USA úmyslně vyprovokovala Rusko k obranné agresi vůči Ukrajině, jelikož Rusko se pochopitelně cítí ohroženo americkými vojenskými základnami na Slovensku (o tajné americké biologické v Pezinku, kde Američané vyvíjejí nové biologické zbraně ani nemluvě) a tak se musí probít ke slovenským hranicím přes Ukrajinu, že jen díky Ficovi a Kotlebovi se neuskutečnil její ďábelský plán na genocidu slovenského národa, atd. atd., sami to jistě víte nejlíp, čím vším se proti slovenskému národu Čaputová provinila.

 Ano, s tím vším bez výhrad souhlasím.

 Hlavní a největší přínos prezidentky Čaputové spatřuji ovšem v něčem jiném.

Nebýt jí, nemohli by nikdy jistí politici a nynější nejvyšší slovenští ústavní činitelé skandovat na pódiu: „Čaputová je americká urva!“

No, řekněte sami, není to báječné, skandovat s budoucím předsedou vlády něco takového na adresu prezidentky, který národ to má??

To by v Rusku jistě nešlo, jakkoliv si vážím prezidenta Putina, stejně jako Ľubo Blaha, už jen z toho prostého důvodu, že Putin zcela jistě není americká urva.

Už proto, byste měli uznat, že nic takového už nezažijete, že už nikdy nebudete skandovat s takovým nadšením a s takovou radostí: „Čaputová je americká urva!“

Ne, že by Pellegrini nebyl jen Ficův poskok, ale na Čaputovou v tomto Smeru prostě nemá.

 Ptám se: „Řekněte sami, co byste chtěli skandovat na adresu Pellegriniho?“

 Proto musí každý soudný Slovák litovat, že Čaputová končí.

  Jistě, třeba takový Danko taky kandiduje na prezidenta.

 Ale jednak prezidentem nebude, a i kdyby jím byl, tak Danko není urva americká, ale ruská.

   A o tom to tam u vás na Slovensku, ruku na srdce, je…

Pani ministerka Šimkovičová, konajte v záujme slovenského národa! Výzva ministerke slovenskej národnej kultúry vo veci plochej zemegule.

12.05.2024

Keďže Jurij Gagarin pristal v kazašskej stepi potom, čo sa úspešne katapultoval z pristávacieho modulu svojho vesmírneho korába, bol u neho ako prvý z celého ľudstva Lukáš Machala. „Tak, čo je plochá ta naša zemeguľa?“ spýtal sa pracovník ministerstva slovenskej národnej kultúry Machala Gagarina. „Veru hej, že je guľatá ta naša zemeguľa. Videl [...]

Ficova mierová finta ukončí západnú vojenskú agresiu voči Rusku a zaistí mier!

08.05.2024

Keďže Európska únia nemala žiaden mierový plán, musel ho premiér Fico vymyslieť sám. Dumá, dumá, až na to príde! Nechá si okamžite zavolať Kaliňáka a keď Kaliňák pribehne, hneď naňho Fico vysype, ani si Kaliňák nestačí vyzuť svoje služobné topánky: „Počúvaj, ako je na tom naša armáda?“ Kaliňák smelo odvetí: „Čo som ja ministrom, tak veru, že [...]

Veľký reset globalistov z deep state čaká aj Slovensko, v podstate sa už zvolením Fica začal!

05.05.2024

Prečo to tajiť, som jeden z tých globalistov, čo ovládajú svet už desiatky storočí. „No, a čo, že som globalista? Mám sa za to azda hanbiť? Veď svetu musí niekto vládnuť, nie je možné, aby bol svet bez vlády. Veď aj Rusko má vládu, aj Čína má vládu, tak prečo by mal byť iba svet bez vlády?“ pýtam sa vás a isto, hádam, ste dosť múdri, aby [...]

heger, rozhovor, pravda

Heger pre Pravdu: Ako vyzeral špeciálny výcvik premiéra? Okrem ochrancu existuje aj tzv. epizóda

19.05.2024 10:00

Hegerova manželka mala pri strelcovi zo Zámockej šťastie. Bývalý premiér atentát na Roberta Fica ostro odsudzuje.

San Francisco Homeless Lawsuit

V San Franciscu dostávajú alkoholici bez domova bezplatné pivo a vodku. Zachraňujeme životy, tvrdí radnica

19.05.2024 10:00

Zdravotné sestry v motelových izbách poskytujú klientom tri jedlá denne a dostatok alkoholu na uspokojenie ich potrieb v oblasti závislosti, každého však udržiavajú na bezpečnej úrovni intoxikácie.

Salmán bin Abd al-Azíz, biden

Saudskoarabského kráľa Salmána hospitalizovali s vysokou horúčkou a bolesťami

19.05.2024 09:27

Osemdesiatosemročný saudskoarabský panovník bol naposledy hospitalizovaný v apríli tohto roka s cieľom rutinnej kontroly jeho zdravotného stavu.

vojna na Ukrajine, Petrohrad, Rusko

ONLINE: Útok na Charkov vyšetrujú na Ukrajine ako vojnový zločin

19.05.2024 07:35, aktualizované: 09:03

Ukrajina obvinila Rusko, že zámerne cieli na civilistov v Charkovskej oblasti a preto raketové útoky vyšetruje ako vojnový zločin.

panladislav

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 33
Celková čítanosť: 58093x
Priemerná čítanosť článkov: 1760x

Autor blogu

Kategórie