Založ si blog

Slovensko nebude už nikdy mať takého skvelého prezidenta, akým bola Čaputová. Je mi vás ozaj ľúto!

   Ahojte, Slováci!

Včera mi jeden z vás, ozaj priveľmi múdry človek, to sa hneď pozná, napísal do debaty pod môj článok veru zaujímavé slová, citujem doslovne i s chybami: „Keď máš problém vyventiluj si ju doma, tam máte problémov neúrekom.“

 Souhlasím!

Opravdu tady máme strašně moc problémů, o hodně víc než u vás. Ale přesto jsem si našel volnou chvilku, abych napsal tento svůj dnešní článek, a to hlavně proto, abych potěšil vaše slovanská srdce.

 A svůj článek bych chtěl napsat o prezidentce Čaputové, protože se u vás na Slovensku, ostatně stejně jako v Rusku, budou brzy konat prezidentské volby, jak už možná asi víte, pokud čučíte na TV Slovan.

 Samozřejmě se mnou nemusíte souhlasit, můžete mi oponovat (a já doufám, že mi oponovat budete, neboť jsem, stejně jako vy, pro svobodu slova), ale já, a mluvím teď sám za sebe, jsem přesvědčen, že vy, Slováci, už nikdy nebudete mít tak skvělého prezidenta, jak skvělou prezidentkou byla Čaputová.

Samozřejmě, souhlasím s vámi, že Čaputová je Sorosova loutka, že nese největší vinu na tom, že se na Ukrajině navzájem vraždí dva slovanské národy, protože podpisem obranné smlouvy s USA úmyslně vyprovokovala Rusko k obranné agresi vůči Ukrajině, jelikož Rusko se pochopitelně cítí ohroženo americkými vojenskými základnami na Slovensku (o tajné americké biologické v Pezinku, kde Američané vyvíjejí nové biologické zbraně ani nemluvě) a tak se musí probít ke slovenským hranicím přes Ukrajinu, že jen díky Ficovi a Kotlebovi se neuskutečnil její ďábelský plán na genocidu slovenského národa, atd. atd., sami to jistě víte nejlíp, čím vším se proti slovenskému národu Čaputová provinila.

 Ano, s tím vším bez výhrad souhlasím.

 Hlavní a největší přínos prezidentky Čaputové spatřuji ovšem v něčem jiném.

Nebýt jí, nemohli by nikdy jistí politici a nynější nejvyšší slovenští ústavní činitelé skandovat na pódiu: „Čaputová je americká urva!“

No, řekněte sami, není to báječné, skandovat s budoucím předsedou vlády něco takového na adresu prezidentky, který národ to má??

To by v Rusku jistě nešlo, jakkoliv si vážím prezidenta Putina, stejně jako Ľubo Blaha, už jen z toho prostého důvodu, že Putin zcela jistě není americká urva.

Už proto, byste měli uznat, že nic takového už nezažijete, že už nikdy nebudete skandovat s takovým nadšením a s takovou radostí: „Čaputová je americká urva!“

Ne, že by Pellegrini nebyl jen Ficův poskok, ale na Čaputovou v tomto Smeru prostě nemá.

 Ptám se: „Řekněte sami, co byste chtěli skandovat na adresu Pellegriniho?“

 Proto musí každý soudný Slovák litovat, že Čaputová končí.

  Jistě, třeba takový Danko taky kandiduje na prezidenta.

 Ale jednak prezidentem nebude, a i kdyby jím byl, tak Danko není urva americká, ale ruská.

   A o tom to tam u vás na Slovensku, ruku na srdce, je…

Zbláznili ste sa, progresivci? Kam až chcete zájsť s tou svojou nezmieriteľnosťou a nenávisťou voči zlovenskému národu?

12.04.2024

A teraz mi, moji milí, sami povedzte, čo je na tomto svete, a u nás na Slovensku najmä, ta najkrajšia vec? Áno, ta najkrajšia vec na celom svete, a u nás na Slovensku najmä, je zmierenie! Hej, súhlasím, napr. také zmierenie medzi mužom a ženou, ktorí vstúpili do zväzku manželského, je ozaj niečo, čo sa musí zažiť na vlastnú kožu, lebo [...]

Spevák Rytmus je ďalšou obeťou slniečkárskej mafie korčokovcov!!!

11.04.2024

Rytmusa našli na ulici tak ožobráčeného, že si zrazu ani nevedel spomenúť na žiadnu svoju pieseň, iba stále dokola spieval slovenskú hymnu. No spieval ju s rómskym prízvukom, aj keď prišiel o všetky svoje zlaté reťaze i bavoráky, takže ju vlastne hanobil a spolu s ňou hanobil i všetkých Slovákoch, lebo všetci Slováci predsa nie sú Rómovia, niektorí Slováci sú [...]

Mala Čaputová prichystané pre Pellegriniho to isté, čo pre amerického favorita Korčoka?

09.04.2024

Keďže slovenskí Maďari a východoslovenskí Rómovia túžiaci po Veľkom Uhorsku, lebo jedni aj druhí rozprávajú svojim deťom rozprávky po maďarsky, zvolili Pellegriniho prezidentom Slovenska, Fico sa neudržal a spontánne objal Pellegriniho. Tak ho stískal a vybozkával, ako by Pellegrini ozaj bol psia mater. Ale to nebolo všetko! Keď Fico Pellegriniho vystískal [...]

Podvod

Fanúšikovia hokeja, pozor. Neznámy páchateľ ponúka na internetovom portáli falošné lístky na MS

16.04.2024 15:11

Vystupuje pod rôznymi menami, s rôznymi telefónnymi číslami a uvádza odlišné bankové účty, na ktoré žiada zaslať peniaze.

Russia Ukraine War

Chýbali rakety, zničili elektráreň. Zelenskyj sa hnevá, že Ukrajine chýba ochrana, akú dostal Izrael

16.04.2024 15:07

Volodymyr Zelenskyj sa sťažuje, že Izraelu pomohli spojenci ochrániť vzdušný priestor pred útokom Iránu, ale od neba nad Ukrajinou dávajú ruky preč.

Filip Kuffa

Výbor neprijal uznesenie k preletu vrtuľníka s Kuffom nad národným parkom

16.04.2024 14:57

Kuffa mal helikoptérou letieť bez povolenia ponad najprísnejšie chránené územia Malej Fatry, čím sa mali ohroziť napríklad hniezdiace vzácne vtáky.

ČR SR politika premiér Fico návšteva prvá

Prieskum: Za urovnanie vzťahov s Českom je 70 percent Slovákov

16.04.2024 14:15

Opačný názor má 17 percent populácie.

panladislav

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 27
Celková čítanosť: 45017x
Priemerná čítanosť článkov: 1667x

Autor blogu

Kategórie