Založ si blog

Bude mať Fico stejný osud ako Tiso?

Som azda trápny čecháčik, lebo sa na Slovensku nepíše stejný, ale rovnaký. No som aj spolu s tým dobráčisko, na tunajšie slovenské pomery možno až priveľa čestné a poctivé. Pokladám teda za svoju morálnu povinnosť (isto viete, čo to znamená), varovať vás, že tento článok je iba perfektne primitývny výgrcok, ktorý má jediný, ale o to zjavnejší ciel, a to rozoštvávať slovenský národ.

 Varovanie ste odo mňa dostali a pokiaľ mi neveríte a budete čítať ďalej, tak ste hlupáci…

 Blaha vtrhol k Ficovi ako ozajstný víchor.

„Rýchlo, Robo, nechaj všetkého a utekaj na ruskú ambasádu. Už im tam zasa kvapká vodovod, je treba to opraviť, vieš predsa, že teraz nemáme žiadnu protivzdušnú obranu, môže sa stať hocičo!“ vyhŕkol zo seba Blaha, celý červený ako bežal po schodoch.

 „To je isto zasa nejaká sabotáž Čaputovej! Ta americká urva má absolútnu vlčiu tmu vo vzťahu k našim slovanským bratom! Už tam utekám. Vezmi to tu, prosím, za mňa, než sa vrátim!“ vyhŕkol Fico, popadal svoju brašnu na náradie a utekal na ruskú ambasádu opraviť kvapkajúci vodovod.

 „Kvapkalo to celú noc a celý deň. Stať sa nám to v Berlíne, nebo vo Varšave, tak už tam pošleme naše rakety, lebo Rusko nemá hraníc. Opravil ste to ozaj pekne, pán premiér,“ pochválil Fica vrátnik z ruské ambasády, keď Fico vlastnoručne opravil kvapkajúci vodovod.

 „Rado sa stalo, Vaše Blahorodie. Veď od toho tu predsa som, aby som robil politiku na dve strany,“ odpovedal Fico skromne a chystal sa k odchodu.

 „Počkajte, pán Fico. Niečo tu pre vás mám. Pozrite sa. Ako sa vám páčia?“ mal naraz vrátnik v ruke akési topánky.

 „Vypadajú pekne. Čo je to za topánky, Vaše Blahorodie?“ spýtal sa Fico.

 Vrátnik sa usmial: „Ej, to sú vzácne topánky, lebo v týchto topánkach bol obutý prezident Tiso v deň svojej mučeníckej smrti, za ktorú nesú plnú zodpovednosť Židia, Američania a banderovci. Mali sme ich schované v jednom tajnom archívu NKVD. Vyskúšajte si ich, pán premiér!“

Vrátnik podal Ficovi Tisove topánky a ten si ich pod vrátnikovým dohľadom obul celkom sám.

 „Pozrite, Vaše Blahorodie, ako mi ty Tisove topánky padnú!“ vypískol od radosti Fico a prosebne sa pozrel na vrátnika, „môžem si ich nechať?“

„Samozrejme, sú vaše!“ usmial sa vrátnik.

 „Ďakujem, aký som šťastný! Ty topánky sú ozaj pohodlné!“ rozžiaril sa Fico a spýtal sa, „čo vám za ne dlhujem, Vaše Blahorodie?“

 „Zbláznil ste sa, či čo? Nič nám nedlhujete, veď ste nám opravil vodovod! Kvapkal, a už nekvapká! To my sme vaši dlžníci!“ zvolal vrátnik a poklonil sa Ficovi až po pás.

 A tak Fico odchádzal z ruské ambasády v Tisových topánkach.

A verili by ste tomu, že sa Fico v tých topánkach cíti tak dobre, že v nich i spí?

Ozaj, ľahne si do postele a ani si ich nevyzuje…

No, nepovedal som vám to na začiatku, že ste hlupáci, keďže ste dočítali tento môj výgrcok až sem?

Veru, že povedal! 

Týmto, vy hlupáci, situáciu na Slovensku nevyrešíme…         

Pani ministerka Šimkovičová, konajte v záujme slovenského národa! Výzva ministerke slovenskej národnej kultúry vo veci plochej zemegule.

12.05.2024

Keďže Jurij Gagarin pristal v kazašskej stepi potom, čo sa úspešne katapultoval z pristávacieho modulu svojho vesmírneho korába, bol u neho ako prvý z celého ľudstva Lukáš Machala. „Tak, čo je plochá ta naša zemeguľa?“ spýtal sa pracovník ministerstva slovenskej národnej kultúry Machala Gagarina. „Veru hej, že je guľatá ta naša zemeguľa. Videl [...]

Ficova mierová finta ukončí západnú vojenskú agresiu voči Rusku a zaistí mier!

08.05.2024

Keďže Európska únia nemala žiaden mierový plán, musel ho premiér Fico vymyslieť sám. Dumá, dumá, až na to príde! Nechá si okamžite zavolať Kaliňáka a keď Kaliňák pribehne, hneď naňho Fico vysype, ani si Kaliňák nestačí vyzuť svoje služobné topánky: „Počúvaj, ako je na tom naša armáda?“ Kaliňák smelo odvetí: „Čo som ja ministrom, tak veru, že [...]

Veľký reset globalistov z deep state čaká aj Slovensko, v podstate sa už zvolením Fica začal!

05.05.2024

Prečo to tajiť, som jeden z tých globalistov, čo ovládajú svet už desiatky storočí. „No, a čo, že som globalista? Mám sa za to azda hanbiť? Veď svetu musí niekto vládnuť, nie je možné, aby bol svet bez vlády. Veď aj Rusko má vládu, aj Čína má vládu, tak prečo by mal byť iba svet bez vlády?“ pýtam sa vás a isto, hádam, ste dosť múdri, aby [...]

heger, rozhovor, pravda

Heger pre Pravdu: Ako vyzeral špeciálny výcvik premiéra? Okrem ochrancu existuje aj tzv. epizóda

19.05.2024 10:00

Hegerova manželka mala pri strelcovi zo Zámockej šťastie. Bývalý premiér atentát na Roberta Fica ostro odsudzuje.

San Francisco Homeless Lawsuit

V San Franciscu dostávajú alkoholici bez domova bezplatné pivo a vodku. Zachraňujeme životy, tvrdí radnica

19.05.2024 10:00

Zdravotné sestry v motelových izbách poskytujú klientom tri jedlá denne a dostatok alkoholu na uspokojenie ich potrieb v oblasti závislosti, každého však udržiavajú na bezpečnej úrovni intoxikácie.

Salmán bin Abd al-Azíz, biden

Saudskoarabského kráľa Salmána hospitalizovali s vysokou horúčkou a bolesťami

19.05.2024 09:27

Osemdesiatosemročný saudskoarabský panovník bol naposledy hospitalizovaný v apríli tohto roka s cieľom rutinnej kontroly jeho zdravotného stavu.

vojna na Ukrajine, Petrohrad, Rusko

ONLINE: Útok na Charkov vyšetrujú na Ukrajine ako vojnový zločin

19.05.2024 07:35, aktualizované: 09:03

Ukrajina obvinila Rusko, že zámerne cieli na civilistov v Charkovskej oblasti a preto raketové útoky vyšetruje ako vojnový zločin.

panladislav

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 33
Celková čítanosť: 58096x
Priemerná čítanosť článkov: 1760x

Autor blogu

Kategórie