Založ si blog

Vráti sa nám náš pán Fico vôbec naspäť do politiky?

Už je to takmer týždeň, čo postavám pred banskobystrickou fakultou nemocnicou, aby som vyjadril podporu nášmu pánu premiérovi pri jeho uzdravovaniu po odpornom atentátu, ktorý na neho, rovnako ako na iránskeho prezidenta, spáchali Američania, ak vám povie každý, kto zná pravdu, lebo počúva Harabina (dúfam, že ma za to nezmažú)a pozerá TV Slovan.

A pretože žijem v Lučenci, mám cestou domov, keď sa vraciam z Banskej Bystrice, dosť času premýšľať o aktuálnej politickej situácii.  

No a dneska ma napadla taká vec, keď som sa pozeral z okna vlaku na naše slovenské polia zarastené všelijakou burinou, ktorá ma ozaj vyľakala.

„Na čo vlastne potrebujeme Fica, keď máme, ako sa teraz ukazuje, Kaliňáka? O čo je Kaliňák horší? Veď je rovnako dobrý ako Fico! Nech si pán Fico oddýchne, poriadne sa zotaví a Kaliňák môže byť premiérom kľudne až do budúcich volieb!

Veď pán Fico môže vládnuť aj zo zákulisia, veď nám tak roky na Slovensku vládol Soros, prečo by nám nemohol takto vládnuť i pán Fico?“ opakoval som si neustále dookola túto myšlienku.

Bol som touto myšlienkou tak zaujatý, že som si aj na wecku, kam som zašiel, omylom spláchol cestovný lístok, a tak mi nezostalo, než byť na wecku zavretý až do Lučenca.

Ale myšlienka je to isto zaujímavá…

Vie nepriateľské médium Denník N produkovať i niečo iné než len urážky a klamstvá?

16.06.2024

Takto sa podpredseda našej nezapredaneckej vlády, ktorá získala v eurovoľbách sotva 34 % hlasov a mala by preto, podľa kremeľských politológov, odstúpiť, už dlho, to jesť najmenej týždeň, nerozčúlil. „Aký ja som len debilko?! Veď sa na sebe pozerám do zrkadla už hodinu a vidím dobre, [...]

Sorosovci utrpeli drvivú prehru. Eurovoľby vyhrali sociálni demokrati zo Smeru a Hlasu spolu s národniarmi z Republiky!

09.06.2024

Nuž, sme my Slovensko ozaj čudná krajina! Dalo by sa povedať, čo Slovák, to čudák! Napríklad jeden taký kandidát Smeru do europarlamentu! [...]

Tak sa nám na Slovensku rozbieha Veľký teror v mene obrany demokracie…

20.05.2024

Minister obrany plakal na ramene ministra vnútra a po tvári mu tiekli slzy veľké div nie ako odistené ručné granáty. „Taký dobrý človek je pán premiér a takto trpí!“ bedákal tento muž a bezmocne rozhadzoval svoje pazúry, „ja som takej dobrý človek. Dobrý a poctivý, koňovi by som [...]

Legitimny ciel Dozd

"Povedala, že otec bol legitímny cieľ." Slová 7-ročnej vojnovej siroty môžu ruskú lekárku dostať na dlhé roky za mreže

17.06.2024 05:30

Na procese s moskovskou pediatričkou Nadeždou Bujanovou zaznel údajný záznam výsluchu dieťaťa, ktorý pre ňu môže byť osudný.

Nitra, Kynek, záplavy

V Nitre opäť vytopilo Kynek aj mestské kúpalisko

16.06.2024 19:55

Prívalový dážď, ktorý v noci zo soboty na nedeľu zasiahol Nitru, spôsobil po nedávnych záplavách ďalšie problémy.

Donald Trump

Trump označil Zelenského za najlepšieho predajcu všetkých čias: Len čo odišiel so 60 miliardami, už si pýta ďalšie, treba to zastaviť

16.06.2024 17:25

Americký exprezident Donald Trump sa v noci na nedeľu sťažoval, že žiadosti Ukrajiny o podporu od Spojených štátov "nemajú konca".

Kaaba, Veľká mešita, hadž

Púť do Mekky má už najmenej 19 obetí. Teploty stúpajú nad štyridsiatku

16.06.2024 17:09

V Mekke panujú v posledných dňoch vysoké teploty, ktoré sa dostali aj nad 45 stupňov.

panladislav

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 37
Celková čítanosť: 66792x
Priemerná čítanosť článkov: 1805x

Autor blogu

Kategórie