Založ si blog

Prečo nie sú na kandidátke Dankovej SNS do europarlamentu žiadni ozajstní Slováci?

Paní ministerka kultúry nie je vôbec hlúpa žena, veď aj preto ju teraz pichli na kandidátku do europarlamentu.

„Čítať trocha vieš, písať azda tiež, hybaj za nás kandidovať!“ povedali jej, a tak paní ministerka kandiduje do europarlamentu.

No čoskoro si všimla, že všetci jej kolegovia z kandidátky sú obrezaní.

To sa vie, že jej čosi také vŕtalo v hlave, až sa napokon spýtala na to jedného svojho kolegu z kandidátky, bol to ozaj milý človek, skutočný slovenský džentlmen.

„Ty, Rudo, počúvaj ma. To by som rada vedela, prečo ste všetci chlapi tuná na našej kandidátke SNS obrezaní?“ chcela paní ministerka kultúry vedieť.

„Lebo Andrej tak kázal,“ odpovedal Rudo a pokrčil svoje široké ramená, „povedal, že ak sa chceme dostať do Brusela, tak sa musíme nechať obrezať, vraj to tam tvrdo kontrolujú.“

„Aha, tak to už rozumiem, prečo vám Andrej tak kázal. Veď aj u nás v TV Slovan je to teraz po voľbách samý Žid,“ pokývala svojou plavou hlavou ministerka kultúry.

Ešte mi raz niekto povie, že paní ministerka kultúry je hlúpa, tak ho vopchám do toho jeho amerického zadku tak, že tomu odpornému opozičnému lúzerovi nebude vidieť ani topánky!

Pani ministerka Šimkovičová, konajte v záujme slovenského národa! Výzva ministerke slovenskej národnej kultúry vo veci plochej zemegule.

12.05.2024

Keďže Jurij Gagarin pristal v kazašskej stepi potom, čo sa úspešne katapultoval z pristávacieho modulu svojho vesmírneho korába, bol u neho ako prvý z celého ľudstva Lukáš Machala. „Tak, čo je plochá ta naša zemeguľa?“ spýtal sa pracovník ministerstva slovenskej národnej kultúry Machala Gagarina. „Veru hej, že je guľatá ta naša zemeguľa. Videl [...]

Ficova mierová finta ukončí západnú vojenskú agresiu voči Rusku a zaistí mier!

08.05.2024

Keďže Európska únia nemala žiaden mierový plán, musel ho premiér Fico vymyslieť sám. Dumá, dumá, až na to príde! Nechá si okamžite zavolať Kaliňáka a keď Kaliňák pribehne, hneď naňho Fico vysype, ani si Kaliňák nestačí vyzuť svoje služobné topánky: „Počúvaj, ako je na tom naša armáda?“ Kaliňák smelo odvetí: „Čo som ja ministrom, tak veru, že [...]

Veľký reset globalistov z deep state čaká aj Slovensko, v podstate sa už zvolením Fica začal!

05.05.2024

Prečo to tajiť, som jeden z tých globalistov, čo ovládajú svet už desiatky storočí. „No, a čo, že som globalista? Mám sa za to azda hanbiť? Veď svetu musí niekto vládnuť, nie je možné, aby bol svet bez vlády. Veď aj Rusko má vládu, aj Čína má vládu, tak prečo by mal byť iba svet bez vlády?“ pýtam sa vás a isto, hádam, ste dosť múdri, aby [...]

Salmán bin Abd al-Azíz, biden

Saudskoarabského kráľa Salmána hospitalizovali s vysokou horúčkou a bolesťami

19.05.2024 09:27

Osemdesiatosemročný saudskoarabský panovník bol naposledy hospitalizovaný v apríli tohto roka s cieľom rutinnej kontroly jeho zdravotného stavu.

vojna na Ukrajine, Petrohrad, Rusko

ONLINE: Útok na Charkov vyšetrujú na Ukrajine ako vojnový zločin

19.05.2024 07:35, aktualizované: 09:03

Ukrajina obvinila Rusko, že zámerne cieli na civilistov v Charkovskej oblasti a preto raketové útoky vyšetruje ako vojnový zločin.

SR Handlová vláda výjazdové rokovanie streľba Fico TNX

Akýkoľvek trest môže byť pre strelca doživotný. Vyšetrovanie atentátu na Fica by mali dokončiť o pár mesiacov, hovorí odborník

19.05.2024 07:00

Bývalý elitný vyšetrovateľ vysvetlil, ako by mali vyzerať kroky organov činných v trestnom konaní v najbližších dňoch

India, hory, Himaláje, Dharmsala

Telá americkej horolezkyne a jej nepálskeho sprievodcu zniesli zo Šiša Pangmy

19.05.2024 06:12

Tím horolezcov zniesol telá americkej horolezkyne a jej nepálskeho sprievodcu, ktorí vlani zahynuli v lavíne na hore Šiša Pangma v Tibete.

panladislav

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 33
Celková čítanosť: 58090x
Priemerná čítanosť článkov: 1760x

Autor blogu

Kategórie