Založ si blog

Prečo nie sú na kandidátke Dankovej SNS do europarlamentu žiadni ozajstní Slováci?

Paní ministerka kultúry nie je vôbec hlúpa žena, veď aj preto ju teraz pichli na kandidátku do europarlamentu.

„Čítať trocha vieš, písať azda tiež, hybaj za nás kandidovať!“ povedali jej, a tak paní ministerka kandiduje do europarlamentu.

No čoskoro si všimla, že všetci jej kolegovia z kandidátky sú obrezaní.

To sa vie, že jej čosi také vŕtalo v hlave, až sa napokon spýtala na to jedného svojho kolegu z kandidátky, bol to ozaj milý človek, skutočný slovenský džentlmen.

„Ty, Rudo, počúvaj ma. To by som rada vedela, prečo ste všetci chlapi tuná na našej kandidátke SNS obrezaní?“ chcela paní ministerka kultúry vedieť.

„Lebo Andrej tak kázal,“ odpovedal Rudo a pokrčil svoje široké ramená, „povedal, že ak sa chceme dostať do Brusela, tak sa musíme nechať obrezať, vraj to tam tvrdo kontrolujú.“

„Aha, tak to už rozumiem, prečo vám Andrej tak kázal. Veď aj u nás v TV Slovan je to teraz po voľbách samý Žid,“ pokývala svojou plavou hlavou ministerka kultúry.

Ešte mi raz niekto povie, že paní ministerka kultúry je hlúpa, tak ho vopchám do toho jeho amerického zadku tak, že tomu odpornému opozičnému lúzerovi nebude vidieť ani topánky!

Zbláznili ste sa, progresivci? Kam až chcete zájsť s tou svojou nezmieriteľnosťou a nenávisťou voči zlovenskému národu?

12.04.2024

A teraz mi, moji milí, sami povedzte, čo je na tomto svete, a u nás na Slovensku najmä, ta najkrajšia vec? Áno, ta najkrajšia vec na celom svete, a u nás na Slovensku najmä, je zmierenie! Hej, súhlasím, napr. také zmierenie medzi mužom a ženou, ktorí vstúpili do zväzku manželského, je ozaj niečo, čo sa musí zažiť na vlastnú kožu, lebo [...]

Spevák Rytmus je ďalšou obeťou slniečkárskej mafie korčokovcov!!!

11.04.2024

Rytmusa našli na ulici tak ožobráčeného, že si zrazu ani nevedel spomenúť na žiadnu svoju pieseň, iba stále dokola spieval slovenskú hymnu. No spieval ju s rómskym prízvukom, aj keď prišiel o všetky svoje zlaté reťaze i bavoráky, takže ju vlastne hanobil a spolu s ňou hanobil i všetkých Slovákoch, lebo všetci Slováci predsa nie sú Rómovia, niektorí Slováci sú [...]

Mala Čaputová prichystané pre Pellegriniho to isté, čo pre amerického favorita Korčoka?

09.04.2024

Keďže slovenskí Maďari a východoslovenskí Rómovia túžiaci po Veľkom Uhorsku, lebo jedni aj druhí rozprávajú svojim deťom rozprávky po maďarsky, zvolili Pellegriniho prezidentom Slovenska, Fico sa neudržal a spontánne objal Pellegriniho. Tak ho stískal a vybozkával, ako by Pellegrini ozaj bol psia mater. Ale to nebolo všetko! Keď Fico Pellegriniho vystískal [...]

Juraj Blanár

Blanár nepodporí možné sankcie, ktoré by zasiahli viac občanov SR ako Irán

16.04.2024 15:29

Ministri zahraničných vecí krajín EÚ majú rokovať o možnom uvalení sankcií na Irán v súvislosti s jeho víkendovým útokom na Izrael.

Podvod

Fanúšikovia hokeja, pozor. Neznámy páchateľ ponúka na internetovom portáli falošné lístky na MS

16.04.2024 15:11

Vystupuje pod rôznymi menami, s rôznymi telefónnymi číslami a uvádza odlišné bankové účty, na ktoré žiada zaslať peniaze.

Russia Ukraine War

Chýbali rakety, zničili elektráreň. Zelenskyj sa hnevá, že Ukrajine chýba ochrana, akú dostal Izrael

16.04.2024 15:07

Volodymyr Zelenskyj sa sťažuje, že Izraelu pomohli spojenci ochrániť vzdušný priestor pred útokom Iránu, ale od neba nad Ukrajinou dávajú ruky preč.

Filip Kuffa

Výbor neprijal uznesenie k preletu vrtuľníka s Kuffom nad národným parkom

16.04.2024 14:57

Kuffa mal helikoptérou letieť bez povolenia ponad najprísnejšie chránené územia Malej Fatry, čím sa mali ohroziť napríklad hniezdiace vzácne vtáky.

panladislav

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 27
Celková čítanosť: 45018x
Priemerná čítanosť článkov: 1667x

Autor blogu

Kategórie