Založ si blog

Čosi zhnitého je vo slovenskom národe, inak si víťazstvo amerického agenta Korčoka v prvom kole neviem vysvetliť!

Nedeľa je sviatočný deň nielen tuná na zemi, ale aj v nebi a v nebi predovšetkým.

No, táto nedeľa v nebi na sviatok vôbec nevyzerala, lebo túto nedeľu v nebi všetci grcali.

Grcal Boh, grcal Andrej Hlinka a grcal i Jozef Tiso, a nebolo to len také dávenie, ako keď sa Ferro vracia večer domov z krčmy nemôže sa hlavou strafiť do kľúčovej dierky !

„Preto som zomrel mučeníckou smrťou, vzal na sebe všetky hriechy Slovakov, aby v prvom kole prezidentských volieb zvíťazil liberál, lokaj USA?! Taká hanba! To neprežijem! “ bedákal Tiso medzi jednotlivými záchvatmi svojho vracania.

Andrej Hlinka na tom bol rovnako!

„Preto som zmizol po svojej smrti, aby na druhom mieste bol buzerant?! Taká hanba, ja tu hanbu neprežijem!“ reval Andrej Hlinka a grcal a grcal a grcal.

Ale najviac zúril sám Boh!

„Preto žehnám Slovensku od skorého rána do neskorého večera? Preto chránim Slovákov od všetkého zla, od všetkých Židov, aby najpoctivejší človek, môj najobľúbenejší Slovák, ozajstný kresťan, vážený pán Harabin dostal iba jedenásť percent?!

Prisám pri sebe samotnom, nebyť týchto jedenásti percent spravodlivých, bola by zo Slovenska druhá Sodoma!

Taká hanba, pre mňa, aj pre celú Svätú trojicu!

Ja sa tou hanbou prepadnem azda až do samotného pekla!“ hromžil Boh, ktorého Slováci zradili rovnako tak, ako zradil Judáš Krista.

A tak ten biely sniežik, čo sa dnes znáša z neba na Slovensko, ktorý sa usadzuje na hlavách Slovákov, to nie je nič iné než grcance Tisove, Hlinkove aj Božie.

A ruku na srdce, komu by nebolo dnes zo slovenského národa na grcanie…    

Pani ministerka Šimkovičová, konajte v záujme slovenského národa! Výzva ministerke slovenskej národnej kultúry vo veci plochej zemegule.

12.05.2024

Keďže Jurij Gagarin pristal v kazašskej stepi potom, čo sa úspešne katapultoval z pristávacieho modulu svojho vesmírneho korába, bol u neho ako prvý z celého ľudstva Lukáš Machala. „Tak, čo je plochá ta naša zemeguľa?“ spýtal sa pracovník ministerstva slovenskej národnej kultúry Machala Gagarina. „Veru hej, že je guľatá ta naša zemeguľa. Videl [...]

Ficova mierová finta ukončí západnú vojenskú agresiu voči Rusku a zaistí mier!

08.05.2024

Keďže Európska únia nemala žiaden mierový plán, musel ho premiér Fico vymyslieť sám. Dumá, dumá, až na to príde! Nechá si okamžite zavolať Kaliňáka a keď Kaliňák pribehne, hneď naňho Fico vysype, ani si Kaliňák nestačí vyzuť svoje služobné topánky: „Počúvaj, ako je na tom naša armáda?“ Kaliňák smelo odvetí: „Čo som ja ministrom, tak veru, že [...]

Veľký reset globalistov z deep state čaká aj Slovensko, v podstate sa už zvolením Fica začal!

05.05.2024

Prečo to tajiť, som jeden z tých globalistov, čo ovládajú svet už desiatky storočí. „No, a čo, že som globalista? Mám sa za to azda hanbiť? Veď svetu musí niekto vládnuť, nie je možné, aby bol svet bez vlády. Veď aj Rusko má vládu, aj Čína má vládu, tak prečo by mal byť iba svet bez vlády?“ pýtam sa vás a isto, hádam, ste dosť múdri, aby [...]

vojna na Ukrajine, Petrohrad, Rusko

ONLINE: Útok na Charkov vyšetrujú na Ukrajine ako vojnový zločin

19.05.2024 07:35, aktualizované: 09:03

Ukrajina obvinila Rusko, že zámerne cieli na civilistov v Charkovskej oblasti a preto raketové útoky vyšetruje ako vojnový zločin.

SR Handlová vláda výjazdové rokovanie streľba Fico TNX

Akýkoľvek trest môže byť pre strelca doživotný. Vyšetrovanie atentátu na Fica by mali dokončiť o pár mesiacov, hovorí odborník

19.05.2024 07:00

Bývalý elitný vyšetrovateľ vysvetlil, ako by mali vyzerať kroky organov činných v trestnom konaní v najbližších dňoch

India, hory, Himaláje, Dharmsala

Telá americkej horolezkyne a jej nepálskeho sprievodcu zniesli zo Šiša Pangmy

19.05.2024 06:12

Tím horolezcov zniesol telá americkej horolezkyne a jej nepálskeho sprievodcu, ktorí vlani zahynuli v lavíne na hore Šiša Pangma v Tibete.

ŠTS, Kaliňák

Prísne opatrenia a sľub atentátnika. Súd ho poslal do väzby: Fica čakajú kľúčové hodiny, politici sa hádajú

19.05.2024 06:00

Premiér je pri vedomí a Kaliňák od neho dostal inštrukcie, vláda funguje ďalej. Atentátnika poslal súd do väzby, no rozhodnutie nie je právoplatné.

panladislav

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 33
Celková čítanosť: 58087x
Priemerná čítanosť článkov: 1760x

Autor blogu

Kategórie