Založ si blog

Bez Ruska tohtoročné leto neprežijeme!!!

Vladimir Vladimirovič Putin sedel vo svojom podzemnom bunkri, ktorý bol zariadený ako každá iná zemljanka, čo sa poznalo predovšetkým podľa toho, že v ňom nebolo žiadnych okien.

            Povedzte sami, na čo sú okná v zemljanke?

            Na nič!

            Ale to nebránilo Vladimiru Vladimiroviču, aby sa hlboko zamyslel a celkom vážne následne povedal: „Ak chce svet existovať bez Ruska, tak nemusí existovať vôbec. Západ nás chce zničiť. No, keď nás Západ zničí, tak my zničíme svet, pretože svet, to sme my, Rusko!

            Nemôžem pripustiť, aby svet existoval bez Ruska, pretože nie na svete žiadnych ľudí nad nás Rusov. My, Rusi, sme výkvet všetkého ľudstva, naša, ruská, civilizácia je najvyspelejšou civilizáciou v ľudských dejinách. Máme nielen právo, ale i povinnosť zničiť svet, ktorý chce existovať bez nás, pretože taký svet by sa musel protiviť i samotnému Bohu.

            A preto sme i my, Rusi, prišli na tento svet, aby sme ho zničili, lebo to je naše poslanie, ktorým nás poveril Boh. Tomuto svetu vládne Satan, ktorý sa zhmotnil v Západe. A my tento svet zničíme a s ním aj zničíme Satana, lebo Boh si to tak želá.

            Preto je naša vojna svätá, pretože je to vojna proti Satanovi. A preto my, Rusové, prídeme rovno do Božieho kráľovstva rovnako tak, ako príde do raja každý moslim, ktorý sa odpáli a vykríkne: ,Allahu akbar!‘

            ,Rusko je veľké a nie je nič nad Rusko‘, prehlasujem ja a odpaľujem všetky jadrové zbrane, čo my, Rusi, máme, lebo som Rus!“

            A Vladimir Vladimirovič skutočne stlačil taký červený gombík, čo mal pred sebou na niečom, čo pripomínalo ovládací pult ruského jadrového arzenálu.

            Nie že by som bol proti zničeniu Západu. Západ isto príde zničiť už len preto, že Západ chce zničiť Rusko, ale predsa mi bolo akosi ľúto Slovákov.

            Mal som ešte pár sekúnd času a tak som povedal: „Ale čo Slováci? Veď tí budú taktiež zničení spolu s týmto svetom!“

            „Snáď vám ich nie je ľúto?“ usmial sa Vladimir Vladimirovič.

„No, trochu mi ich ľúto je. Veď ich civilizácia je takej vyspelá,“ odpovedal som.

            „Nemusíte ich ľutovať. Slováci dobre vedia, že bez Ruska neprežijú, veď to sú takej Slovania,“ upokojil ma Vladimir Vladimirovič a hneď na to nastal koniec tohto sveta, ktorý sa nevedel zmieriť s existenciou Ruska.

            A kto sa nevie zmieriť s existenciou Ruska, nevie sa zmieriť ani s Bohom!

Pani ministerka Šimkovičová, konajte v záujme slovenského národa! Výzva ministerke slovenskej národnej kultúry vo veci plochej zemegule.

12.05.2024

Keďže Jurij Gagarin pristal v kazašskej stepi potom, čo sa úspešne katapultoval z pristávacieho modulu svojho vesmírneho korába, bol u neho ako prvý z celého ľudstva Lukáš Machala. „Tak, čo je plochá ta naša zemeguľa?“ spýtal sa pracovník ministerstva slovenskej národnej kultúry Machala Gagarina. „Veru hej, že je guľatá ta naša zemeguľa. Videl [...]

Ficova mierová finta ukončí západnú vojenskú agresiu voči Rusku a zaistí mier!

08.05.2024

Keďže Európska únia nemala žiaden mierový plán, musel ho premiér Fico vymyslieť sám. Dumá, dumá, až na to príde! Nechá si okamžite zavolať Kaliňáka a keď Kaliňák pribehne, hneď naňho Fico vysype, ani si Kaliňák nestačí vyzuť svoje služobné topánky: „Počúvaj, ako je na tom naša armáda?“ Kaliňák smelo odvetí: „Čo som ja ministrom, tak veru, že [...]

Veľký reset globalistov z deep state čaká aj Slovensko, v podstate sa už zvolením Fica začal!

05.05.2024

Prečo to tajiť, som jeden z tých globalistov, čo ovládajú svet už desiatky storočí. „No, a čo, že som globalista? Mám sa za to azda hanbiť? Veď svetu musí niekto vládnuť, nie je možné, aby bol svet bez vlády. Veď aj Rusko má vládu, aj Čína má vládu, tak prečo by mal byť iba svet bez vlády?“ pýtam sa vás a isto, hádam, ste dosť múdri, aby [...]

heger, rozhovor, pravda

Heger pre Pravdu: Ako vyzeral špeciálny výcvik premiéra? Okrem ochrancu existuje aj tzv. epizóda

19.05.2024 10:00

Hegerova manželka mala pri strelcovi zo Zámockej šťastie. Bývalý premiér atentát na Roberta Fica ostro odsudzuje.

San Francisco Homeless Lawsuit

V San Franciscu dostávajú alkoholici bez domova bezplatné pivo a vodku. Zachraňujeme životy, tvrdí radnica

19.05.2024 10:00

Zdravotné sestry v motelových izbách poskytujú klientom tri jedlá denne a dostatok alkoholu na uspokojenie ich potrieb v oblasti závislosti, každého však udržiavajú na bezpečnej úrovni intoxikácie.

Salmán bin Abd al-Azíz, biden

Saudskoarabského kráľa Salmána hospitalizovali s vysokou horúčkou a bolesťami

19.05.2024 09:27

Osemdesiatosemročný saudskoarabský panovník bol naposledy hospitalizovaný v apríli tohto roka s cieľom rutinnej kontroly jeho zdravotného stavu.

vojna na Ukrajine, Petrohrad, Rusko

ONLINE: Útok na Charkov vyšetrujú na Ukrajine ako vojnový zločin

19.05.2024 07:35, aktualizované: 09:03

Ukrajina obvinila Rusko, že zámerne cieli na civilistov v Charkovskej oblasti a preto raketové útoky vyšetruje ako vojnový zločin.

panladislav

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 33
Celková čítanosť: 58097x
Priemerná čítanosť článkov: 1761x

Autor blogu

Kategórie