Založ si blog

Veľký reset globalistov z deep state čaká aj Slovensko, v podstate sa už zvolením Fica začal!

Prečo to tajiť, som jeden z tých globalistov, čo ovládajú svet už desiatky storočí.

„No, a čo, že som globalista? Mám sa za to azda hanbiť? Veď svetu musí niekto vládnuť, nie je možné, aby bol svet bez vlády. Veď aj Rusko má vládu, aj Čína má vládu, tak prečo by mal byť iba svet bez vlády?“ pýtam sa vás a isto, hádam, ste dosť múdri, aby ste si na to sami zodpovedali, lebo predpokladám, že medzi vami nie je ník, kto by nečítal Konfucia v originále.

A že nám, globalistom, hlúpi ľudia nasadzujú psiu hlavu?

Nebyť nás, globalistov, tak by ste všetci na Slovensku skapali hladom, lebo aj tie vaše slávne halušky sa robia zo zemiakov, ktoré sme nechali doviezť z Ameriky do Európy, aby sme mali dostatok ľudí pre svoje vojny, a v prípade Slovákov, respektíve etnika žijúceho na území Horných Uhier, aj otrokov do amerických baní.

Priznám sa, že sa musím smiať, keď tuná niekto píše o Veľkom resete tak hlúpo a tak blbo, až hanba povedať.

Pýtam sa preto tento raz ja vás: „Čo sa vám nepáči na Veľkom resete? Čo sa vám tak nepáči na tom, že sa uskutočnia veľké a odveké myšlienky komunizmu?

 Vravíte, že prídete o slobodu?

 Vravíte, že prídete o všetok svoj majetok?“

 Potom ozaj nerozumiem tomu, prečo sa, práve vy, ktorí tak obdivujete Rusko, bojíte Veľkého resetu.

Nebol snáď slovenský premiér Fico v komunistickej strane?

A nevolili ste ho?

A teraz, keď náš hlboký štát uskutočňuje to, za čo premiér Fico ako komunista bojoval, tak kvičíte ako svine, keď ich zakáľajú pred Veľkou nocou.

  Na čo vám potom sloboda?

 Takým, ako ste vy, je sloboda nanič, napokon ste ju ani nikdy nepoznali.

 A viete, prečo ste ju nepoznali?

 Pretože aj rok 1989 bol našim dielom.

 Už chápete, čo chcem povedať?

 Nemohli ste spoznať slobodu, ak bol rok 1989 našim dielom.

 Ak nostalgický spomínate na komunizmus ako na stratený raj, o to viac sa vám bude páčiť vo svete, ktorý príde aj k vám na vaše rozprávkovo čarokrásne Slovensko po Veľkom resete, za ktorý by ste nám, globalistom, mali ruky bozkať, už len preto, že si budete pripadať ako v Rusko.

 Verte mi, že sa po Veľkom resete  v konečnom dôsledku nič nezmení, lebo ľudia sú všade a vždy rovnakí, lebo sú iba čriedou, ktorej treba pastier, ak sa nemá splašiť a nerozbehnúť sa celá zjašená rovno do priepasti.

 A tým pastierom sme my, globalisti, sme týmto pastierom už celé stáročia a  tým gebuzinám, čo sa tu o nás globalistoch a našom hlbokom štáte stále dookola píšu, sa ozaj musím iba smiať.

 „Haha, cheche!“ počujete, ako sa im smejem?

Vie nepriateľské médium Denník N produkovať i niečo iné než len urážky a klamstvá?

16.06.2024

Takto sa podpredseda našej nezapredaneckej vlády, ktorá získala v eurovoľbách sotva 34 % hlasov a mala by preto, podľa kremeľských politológov, odstúpiť, už dlho, to jesť najmenej týždeň, nerozčúlil. „Aký ja som len debilko?! Veď sa na sebe pozerám do zrkadla už hodinu a vidím dobre, [...]

Sorosovci utrpeli drvivú prehru. Eurovoľby vyhrali sociálni demokrati zo Smeru a Hlasu spolu s národniarmi z Republiky!

09.06.2024

Nuž, sme my Slovensko ozaj čudná krajina! Dalo by sa povedať, čo Slovák, to čudák! Napríklad jeden taký kandidát Smeru do europarlamentu! [...]

Vráti sa nám náš pán Fico vôbec naspäť do politiky?

22.05.2024

Už je to takmer týždeň, čo postavám pred banskobystrickou fakultou nemocnicou, aby som vyjadril podporu nášmu pánu premiérovi pri jeho uzdravovaniu po odpornom atentátu, ktorý na neho, rovnako ako na iránskeho prezidenta, spáchali Američania, ak vám povie každý, kto zná pravdu, lebo počúva Harabina (dúfam, že ma za to nezmažú)a pozerá TV Slovan. A pretože žijem [...]

vojna na Ukrajine, mierový summit, Švajčiarsko, Giorgia Meloniová

ONLINE: Meloniová: Ak Rusko neprijme mierové podmienky, prinútime ho. Hrozí Ukrajincom elektrina len na pár hodín denne?

17.06.2024 06:25

Ak Rusko nebude súhlasiť s podmienkami mierového summitu, prinútime ho, aby sa vzdalo, tvrdí talianska premiérka Georgia Meloniová.

Ursula von der Leyenová

V EÚ sa rozdeľuje moc, Slovensko bude zastupovať Pellegrini

17.06.2024 06:00

Prezident Peter Pellegrini dnes odcestuje do Bruselu, aby zastupoval Slovensko na neformálnom summite Európskej únie.

SR prezident Pellegrini inaugurácia BAX

Do paláca prišla sociálna demokracia. Čo očakávajú od prezidenta Pellegriniho odborári, zamestnávatelia či pacienti? (anketa)

17.06.2024 06:00

Denník Pravda sa spýtal zástupcov pracujúcich, zamestnávateľov, pacientov či kultúrnej obce, čo od nového prezidenta Petra Pellegriniho očakávajú.

panladislav

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 37
Celková čítanosť: 66892x
Priemerná čítanosť článkov: 1808x

Autor blogu

Kategórie