Založ si blog

Prečo nebudem za slovenského prezidenta voliť Korčoka, ktorý pošle slovenských vojakov do Ruska, ale Pellegriniho, ktorý chce mier!

Sedel som v električke a čítal si Nietzscheho, lebo som sa chcel trocha pobaviť a na to je Nietzsche v tejto dobe ozaj dobrý, ak sa nechcete nechať rovno ohúriť Banášom a potom netrafiť domov.

Zrazu si ku mne prisadol taký bača, bohvie, čo robil v tých svojich krpcoch v našom veľkom meste, kde celý deň a celú noc jazdia električky krížom krážom z jedného konca mesta na druhý.

A ako to u takýchto ľudí už chodí, začal sa so mnou sám od sebe rozprávať.

„Ja volím Korčoka,“ povedal, aj keď som sa ho na nič také nepýtal a pokračoval, „a viete, prečo ho volím?

Volím ho, pretože som za vojnu!“

„Prepáčte, ale ja nie som za vojnu a preto volím Pellegriniho!“ upozornil som toho čudáka.

„A ja za vojnu som! Dlho nebola žiadna vojna a to je zle. Keď je vojna, žerú ľudia napokon aj baraninu, aj za tu sú vďační. A ja mám veľa oviec, aj baranov,“ povedal ten blázon a rozopol si svoj kožuch, „Rusi si sú ovládaný Židmi oveľa viac, ako my Slováci, čítal som to v jednej knihe.

Ako sa nemecká árijská rasa má ku nám, Slovákom, tak sa máme my, Slováci, ku Rusom. Rusi sú už dávno iba Židia nebo moslimova a je našou povinnosťou poslať do Ruska slovenských vojakov, lebo my Slováci sme Rusom nadradení, naša slovenská civilizácia je o veľa vyššia ako civilizácia ruská.

Keby to bolo naopak, i to bolo písané v tej knihe, tak by sme byli my, Slováci, iba ruskými otrokmi. Preto volím Korčoka, lebo dúfam, že splní svoje sľuby a pošle do Ruska našich vojakov, aby tam šírili svetlo a našu vyspelú slovenskú civilizáciu. Kým sa, my Slováci, zmocníme ruských surovín, už sa nebudeme musieť viac báť nielen Maďarov, či Židov, ale ani Rómov, lebo budeme vlastnými pánmi vo svojom vlastnom slovenskom impériu!“

To povedal ten bača v kožuchu, ktorý si ku mne prisadol v električke.

No, na meno tej knihy, vo ktorej to čítal, ani na meno autora, ktorý tu knihu napísal, som sa ho už nestihol spýtať, lebo ako náhlo si prisadol, tak rovnako náhlo si aj vystúpil.

No, keď som došiel domov, zistil som, že som od toho človeka v električke, od toho bači, chytil vši, lebo kde si má taký bača umývať svoju hlavu?    

Pani ministerka Šimkovičová, konajte v záujme slovenského národa! Výzva ministerke slovenskej národnej kultúry vo veci plochej zemegule.

12.05.2024

Keďže Jurij Gagarin pristal v kazašskej stepi potom, čo sa úspešne katapultoval z pristávacieho modulu svojho vesmírneho korába, bol u neho ako prvý z celého ľudstva Lukáš Machala. „Tak, čo je plochá ta naša zemeguľa?“ spýtal sa pracovník ministerstva slovenskej národnej kultúry Machala Gagarina. „Veru hej, že je guľatá ta naša zemeguľa. Videl [...]

Ficova mierová finta ukončí západnú vojenskú agresiu voči Rusku a zaistí mier!

08.05.2024

Keďže Európska únia nemala žiaden mierový plán, musel ho premiér Fico vymyslieť sám. Dumá, dumá, až na to príde! Nechá si okamžite zavolať Kaliňáka a keď Kaliňák pribehne, hneď naňho Fico vysype, ani si Kaliňák nestačí vyzuť svoje služobné topánky: „Počúvaj, ako je na tom naša armáda?“ Kaliňák smelo odvetí: „Čo som ja ministrom, tak veru, že [...]

Veľký reset globalistov z deep state čaká aj Slovensko, v podstate sa už zvolením Fica začal!

05.05.2024

Prečo to tajiť, som jeden z tých globalistov, čo ovládajú svet už desiatky storočí. „No, a čo, že som globalista? Mám sa za to azda hanbiť? Veď svetu musí niekto vládnuť, nie je možné, aby bol svet bez vlády. Veď aj Rusko má vládu, aj Čína má vládu, tak prečo by mal byť iba svet bez vlády?“ pýtam sa vás a isto, hádam, ste dosť múdri, aby [...]

Salmán bin Abd al-Azíz, biden

Saudskoarabského kráľa Salmána hospitalizovali s vysokou horúčkou a bolesťami

19.05.2024 09:27

Osemdesiatosemročný saudskoarabský panovník bol naposledy hospitalizovaný v apríli tohto roka s cieľom rutinnej kontroly jeho zdravotného stavu.

vojna na Ukrajine, Petrohrad, Rusko

ONLINE: Útok na Charkov vyšetrujú na Ukrajine ako vojnový zločin

19.05.2024 07:35, aktualizované: 09:03

Ukrajina obvinila Rusko, že zámerne cieli na civilistov v Charkovskej oblasti a preto raketové útoky vyšetruje ako vojnový zločin.

SR Handlová vláda výjazdové rokovanie streľba Fico TNX

Akýkoľvek trest môže byť pre strelca doživotný. Vyšetrovanie atentátu na Fica by mali dokončiť o pár mesiacov, hovorí odborník

19.05.2024 07:00

Bývalý elitný vyšetrovateľ vysvetlil, ako by mali vyzerať kroky organov činných v trestnom konaní v najbližších dňoch

India, hory, Himaláje, Dharmsala

Telá americkej horolezkyne a jej nepálskeho sprievodcu zniesli zo Šiša Pangmy

19.05.2024 06:12

Tím horolezcov zniesol telá americkej horolezkyne a jej nepálskeho sprievodcu, ktorí vlani zahynuli v lavíne na hore Šiša Pangma v Tibete.

panladislav

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 33
Celková čítanosť: 58091x
Priemerná čítanosť článkov: 1760x

Autor blogu

Kategórie